9°

У Рівному пройшов професійний турнір зі змішаних єдиноборств

12 грудня у рамках турніру RFP 81/WEST FIGHT 30 відбулося 6 професійних боїв, яким передували 7 аматорських фінальних поєдинків чемпіонату Рівненщини зі змішаних єдиноборств ММА серед юніорів.

В зв’язку з карантинними обмеженнями, пов’язаними з пандемією коронавірусу COVID-19, турнір був закритим і проходив без глядачів з дотриманням усіх карантинних норм. Захід відбувся завдяки підтримці меценатів та постійних партнерів чемпіонату, котрих відзначили подяками. Зокрема, подяку за допомогу організації проведення турніру та особистий внесок у розвиток рівненського спортивного клубу «СКІФ», який є членом в Федерації бойового самбо України, отримав народний депутат Верховної Ради України Олександр Салійчук.

Головним протистоянням вечора став титульний поєдинок за чемпіонський пояс ліги Real Fight Promotion у вазі до 77 кг. В кінці вечора октагон-анонсер Віктор Самчук назвав ім’я переможця – ним став боєць спортклубу «СКІФ» Ахмад Дакаєв. Тепер ще один пояс чемпіона RFP здобув рівненську прописку.

Нагадаємо, що проведення турнірів зі змішаних єдиноборств стали в Рівному уже традиційними. Їх організацією займається суддя національної категорії та регіональний представник «Всеукраїнської відкритої ліги змішаних єдиноборств Real Fight Promotion» у Західній Україні Богдан Романович.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp