У Рівному прокуратура через суд повернула у комунальну власність земельну ділянку на вул. Кн.Володимира | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
10-05-2018  10:18
У Рівному прокуратура через суд повернула у комунальну власність земельну ділянку на вул. Кн.Володимира

Органи прокуратури Рівненської області домоглися у судовому порядку повернення до земель запасу Рівненської міської ради земельної ділянки, вартість якої становить понад 1,5 млн грн.

Як встановлено, одне із товариств з обмеженою відповідальністю після закінчення у 2014 році строку договору оренди земельної ділянки, проігнорувавши  рішення міської ради, яким відмовлено у його поновленні,  продовжувало незаконно володіти майже 2 тис кв м землі з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування автозаправної станції.

Вказані дії  позбавили розпорядника землі можливості передати земельну ділянку, яка розташована у м. Рівне по вул. Кн. Володимира, в оренду іншим особам та отримувати прибутки.

Заявлені позовні вимоги Рівненської місцевої прокуратури у повному обсязі задоволені господарським судом Рівненської області, який 03.05.2018 виніс рішення, котрим зобов’язано товариство повернути Рівненській міській раді зазначену земельну ділянку за актом приймання-передачі у стані не гіршому, порівняно з тим, в якому вона була передана в оренду.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
4м/с