У Рівному провели олімпійський годинний заплив у басейні | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-03-2018  11:49
У Рівному провели олімпійський годинний заплив у басейні

Днями  в плавальному басейні СДЮСШОР № 2 м. Рівне відбулась «Олімпійська година» – Всеукраїнський поштовий годинний заплив – 2018. Захід організовано Всеукраїнською асоціацією плавальних клубів «Мастерс». До організації запливу в Рівному долучилися також працівники КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.
Основна мета «Олімпійської години» – плисти одну годину в будь-якому басейні довжиною рівною і більше 25 метрам. В запливі можуть взяти участь всі бажаючі, незалежно від віку та статі.
Правилами забороняється використовувати весла, трубки, лопатки, дощечки для плавання, гідрокостюми. На доріжці може плисти двоє і більше плавців, зберігаючи кругове плавання і не заважаючи один одному.
Суддя повинен бути присутнім протягом всього запливу і заповнювати розкладку часу плавця.
Активними учасниками «Олімпійської години» стали рівненські плавці. Зокрема, Віталій Меленчук (категорія 25-29 років) подолав 2675 метрів. Сергій Манько (категорія 30-34 роки) – 3675 метрів, Віктор Шилюк (категорія 55-59 років) – 2710 метрів, Іван Давидюк (категорія 60-64 роки) – 2675 метрів.
Всі учасники запливу надішлють свої результати до Всеукраїнської асоціації плавальних клубів «Мастерс» і отримають відповідні сертифікати.

Мета:


Читайте також:



  • Курси перукаря рівне
18C°
2м/с