23°

У Рівному розпочали навчання майбутні патрульні

Вчора на базі Рівненського вищого професійного училища Департаменту поліції охорони розпочали своє навчання ще 126 слухачів курсу первинної професійної підготовки поліцейських.

Перед навчанням кандидати на службу складали комп’ютерні тести, загальний рівень знань та фізичну підготовку, проходили військово-лікарську комісію, психологічне тестування та особисту співбесіду. Як результат, на навчання потрапили найдостойніші. Заняття проводитимуться щоденно, впродовж 4 місяців.

За цей час слухачі мають вивчити весь спектр дисциплін, які необхідні у роботі патрульного. Цього разу особлива увага буде приділятися практиці. Майбутні поліцейські будуть набиратися досвіду в інспекторів на лінії, які розкажуть про нюанси роботи та можливі шляхи вирішення конфліктних ситуацій. Після навчання, всі хто досягнув фінішу складуть присягу та приступлять до виконання своїх професійних обов’язків по охороні громадського порядку.

“Основним завданням цього курсу є не тільки професійні й фахові дисципліни, а і перевірка слухачів на стресостійкість, твердість характеру, внутрішній стержень. Все це нашим молодим колегам гарантують викладачі з числа діючих патрульних, що обточили свої знання досвідом і реальними життєвими ситуаціями” – підкреслив під час настановчих слів командир батальйону лейтенант поліції Андрій Ліснічук.