8°

У Рівному розпочинають серію показів фільмів про екологію та права людини

Рівненський Кіноклуб медіа просвіти Docudays UA спільно з РОО ВГО “Громадянська мережа ОПОРА”, ГО “Екоклуб” та Інформаційно-освітнім простором “InfoHub” розпочинають серію показів неймовірно потужних фільмів про екологію та права людини – 4 документальні фільми, які допоможуть вам переосмислити себе та дійсність навколо.


Перший показ відбувся учора. Наступні заплановані на 3 грудня (17.00), 13 грудня (16.30) та 27 грудня (16.30) в Інформаційно-освітньому просторі Інфохаб. Вхід вільний.

ФБ-івент: https://www.facebook.com/events/373362996452887/

Фільм запланований на 3 грудня розповідає доволі близьку українцям історію людей, які змушені були покинути свої домівки через ядерну катастрофу. Як склалолся їхнє життя? Чи подбала про цих людей держава? Дізнаєтеся у фільмі “Вітаємо вас на Фукусімі” (2013) бельгійського режисера Алена дель Альо.

У фільмі 13 грудня глядачі поринуть у глибину споглядання живої природи та результату життєдіяльності людей. “Самсара” (2011) режисера Рона Фріке значно відрізнятиметься від більшості того, що ми демонструємо в рамках Докуклубу, однак – ми впевнені, що ця кінострічка стане чудовим логічним та естетичним доповненням цієї серії фільмів.

Зрештою, останній фільм, який ми пропонуємо глядачам напередодні Нового року – це чуттєва та глибока історія хлопчика на ім’я Лінар, який чекає на… серце. Чому іноді законодавство, яке повинне максимально захищати людину та її право на життя, стає перепоною для самого життя? Та чи вдасться Лінарові дочекатися свого нового серця? Режисерка Настя Тарасова настільки перейнялася історією Лінара, що вирішила екранізувати її в одноіменному фільмі 2013 року.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp