12°

У Рівному терміново шукають донорів крові чоловіку, який обгорів під час жахливої пожежі у власному будинку (ФОТО)

 

Микола Хомич нині знаходиться на стаціонарному лікуванні в опіковому відділенні  Рівненської обласної клінічної лікарні з 27 березня поточного року донині.

Опік полум’ям голови, шиї, тулуба, верхніх та нижніх кінцівок IIАБ-ІІІ ступенів площею 60% поверхні тіла. Опік дихальних шляхів І-ІІ ст. внаслідок пожежі. Опікова хвороба в стадії гострої опікової токсемії.

Стан пацієнта дуже важкий, стабільний. За час перебування в лікарні вже було проведено три операції з пересадки шкіри, – повідомляють рідні чоловіка.

Хворому терміново потрібні донори будь-якої групи крові, ліки – перелік яких надасть сім’я або лікуючий лікар в опіковому відділенні Рівненської обласної клінічної лікарні, окрім того, щодня потрібно по 15 флаконів розчину глюкози 5%  по 400 мл, а також матеріальна

Добро починається з кожного з нас, з кожного окремо.

Подаруймо Миколі Климентійовичу те, що зараз намагається забрати страшна хвороба внаслідок пожежі. Згуртуємось та допоможемо всі разом, хто чим зможе. Копійка до копійки, гривня до гривні. З миру по нитці – і так потрішки назбирається необхідна сума.

Кожна гривня – це шанс на порятунок життя…

Сім’ї Хомичів зараз дуже потрібна ваша моральна підтримка, розуміння того, що вони зараз не одні, а біда та хвороба – не перемагають.

Рідні Миколи Хомича будуть вдячні за будь-яку фінансову допомогу. Переказати кошти можна на картку на ім’я його дружини – Хомич Валентини Іванівни.

Джерело: Радіо Трек