17°

У Рівному відбулась презентація молодіжного крила партії «Слуга Народу»

Сьогодні, 10 березня, у приміщенні обласного штабу політичної сили «Слуга Народу» пройшла презентація організації «Зе!Молодіжка».

На заході були присутні голова Рівненської обласної організації партії «Слуга Народу» Юрій Ліпський, Ірина Жук, яка представляла молодь Рівненщини під час зустрічі в Києві 27 лютого, а також представники різних регіонів нашого краю.

Учасники презентації у Рівному обговорили майбутні напрямки діяльності «молодіжки» та поділилися своїми ідеями.

«Ми молоді, активні. Будемо створювати свій рух, який зможе впливати на політичні процеси в нас на Рівненщині. Українська молодь має перспективу, бажання до розвитку, власне бачення змін і прагне брати участь у політичному житті країни», – сказала Ірина Жук. «Сподіваємося, ми зможемо реалізувати багато проектів. Молодих людей нерідко звинувачують у тому, що їм байдуже. «Зе!Молодіжка» стане ще одним аргументом на користь того, що ми хочемо розвиватися, займатися спортом, вчитися, спілкуватися наживо, а не тільки у соцмережах.

Ірина Жук

Юрій Ліпський розповів про своє бачення пріоритету молодіжного руху. Він вважає, що «Зе!Молодіжка» повинна сконцентруватися на конкретній сфері, яка дасть можливість молодим активістам максимально проявити себе.

«Нам потрібно об’єднати свої ідеї та бачення, щоб рухатися та щось змінювати, відновлювати та створювати нове. Мене як депутата обласної ради найбільше цікавить те, щоб молодь мала змогу доносити до діючої влади ті проблеми, які є найбільш гострими для Рівненщини», – заявив Юрій Ліпський. «Ми заручаємося підтримкою місцевих підприємців, правоохоронців, владних структур, які готові патронувати молодий актив у кожному регіоні».

«Стартовий етап завжди найскладніший. І головне наше завдання полягає у тому, щоб молодь не була заангажована ідеологічно, а була ідейною» – додав голова Рівненської обласної організації партії «Слуга Народу».

Ірина Жук також зазначила, що на даний час організація акумулює людей з різних областей, влаштовує обговорення майбутніх проектів, які дозволять розвиватися молодіжному крилу «Слуги Народу».

«Головна мета вже зареєстрованої всеукраїнської громадської організації «Зе!Молодіжки» сьогодні – це створити потужну команду в Україні», – розповіла Ірина. «Основні напрямки діяльності організації – це освіта і спорт. Ми плануємо налагодити зв’язок з молодіжними радами при міській та обласній раді. Я б хотіла знати про бачення стратегії розвитку на місцях і знаходити точки дотику. Сподіваюся, що найближчим часом буде прийнятий проект Закону України №3718 «Про основні засади молодіжної політики», ініціатором якого є нардеп Олександр Санченко. Це допоможе донести до молоді, що таке молодіжна організація, молодіжна політика та політика в цілому. Пояснити, чому це не страшно та чому варто йти в політику».

Варто зазначити, що парламентар Олександр Санченко сказав, що майбутніх учасників «Зе!Молодіжки» об’єднують ідеї та принципи президента Володимира Зеленського. Також він додав, саме члени молодіжного крила взялись за імплементацію Закону №3718.

Нагадаємо, саме в кінці лютого у Києві депутати та молодіжні лідери з усіх куточків України зініціювали створення молодіжного крила партії «Зе!Молодіжка». Координатором організації став народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Санченко.