9°

У Рівному відзначили інженера, який 52 роки пропрацював на підприємстві “Рівнеоблводоканал”

Сьогодні на підпримєстві «Рівнеоблводоканал» вітали з Днем народження  провідного інженера виробничого відділу Валерія Кожемякіна, якому сьогодні виповнилось 70 років, з яких 52 роки він пропрацював на підприємстві.

За досягнення значних успіхів у виконанні виробничих завдань, підвищення ефективності виробництва, міський голова нагородив Валерія Кожемякіна Почесною грамотою міськвиконкому. Крім того, Валерій Антонович отримав Почесну грамоту від голови Рівненської обласної ради та директора РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрія Карауша.

«З великою повагою відношусь до таких людей, тому що саме вони збудували місто у якому ми живемо. Це вони збудували водопроводи, газопроводи, електромережі, будинки тощо. Саме вони – ті, що працювали по 20, 30, 40 років не покладаючи рук, не мітингували, а ходили щодня на роботу і чесно працювали весь свій вік. Тому честь і хвала таким людям, а Валерію Антоновичу я хочу побажати лише доброго здоров’я  та хорошого настрою у Новому 2018 році. Завжди з теплотою згадую про ті роки, коли ми з ним працювали разом, до речі, він був моїм першим керівником на підприємстві і він приймав мене на роботу» – розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp