20°

погода у Рівному

У Рівному військова частина провела день відкритих дверей

Своє життя у військовій частині нацгвардійці демонстрували 52-ом студентам третього курсу Вищого професійного училища.

На екскурсії показували, де живуть військовослужбовці, як навчаються та розповіли про особливості несення ними служби.

Студенти мали змогу ознайомитися з більш як двадцятьма зразками озброєння: автомат Калашникова, автомат Калашникова модернізований, «Форд 500» (пристрій для відстрілу гумовими кулями), пістолет Макарова, кулемет Калашникова, гранатомет, снайперська гвинтівка та інші.

17-річна третьокурсниця Юлія поділилася враженнями:

«Я ніколи не була на території військової частини. Зброю в руках вдалося потримати. Виявилося, що вона важка. З огляду на те, що побачила, служба тут навряд є легкою. Це не те саме, що відпрацював день на роботі і потім повернувся додому відпочити. Тут ти служиш, а це і вчитися, і працювати, і охороняючи громадський порядок. І все ж я думаю над тим, щоб вступити або в ряди пожежників, оскільки мій тато є пожежником, або в ряди Нацгвардії. Я б хотіла навчитися марширувати, стріляти, це нове і тому цікаве».

Для студентів провели заняття з тактичної медицини та показали їм кінологічну службу, продемонструвавши затримання за участі службового собаки Райса. Також вони мали змогу приміряти на себе бронежилет «Корсар», шолом кевларовий, комплект захисту «Руки – ноги», спецзасоби «Кобра» (газовий балончик), наручники та інші.  

Викладач предмету «Захист Вітчизни» ВПУ 1 Володимир Несенчук:

«В цій частині наші студенти вперше. Хочу подякувати офіцерам за хороший прийом, показ техніки і озброєння, доступні та корисні лекції інструкторів. Вже п’ятеро студентів питали мене, як потрапити в такі війська. Діти зацікавлені в тому, щоб служити»

Повідомляє група інформації і комунікації військової частини 3002 Західного ОТО НГУ