У Рівному військовий колектив відзначає 5 річницю створення частини | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-10-2018  14:00
У Рівному військовий колектив відзначає 5 річницю створення частини

Сьогодні 26 жовтня, у Рівному, колектив окремого батальйону охорони та обслуговування ОК «Захід» відзначає річницю створення військової частини.

Як зазначив під час урочистого шикування ТВО заступника начальника штабу оперативного командування «Захід» підполковник Володимир Корпач, з перших днів утворення вашій частині було відведено вадливу роль і місце в системі охорони та оборони штабів та інших важливих військових об’єктів. Ви ті на кого можна покластися, ви завжди виконуєте визначенні завдання якісно та вчасно в пункті постійної дислокації, так і на сході України, – наголосив офіцер.

Від імені командування оперативного командування «Захід» й від себе особисто старший офіцер привітав весь особовий склад з першим ювілеєм. За сумлінне виконання службових обов’язків, професійну майстерність, зразкову дисципліну, самовідданість, відповідальність під час виконання завдань із захисту суверенітету територіальної цілісності та недоторканості України та з нагоди п’ятої річниці з дня утворення військової частини трьом військовослужбовцям вручив почесні відзнаки командувача військ ОК «Захід».

Від командування військової частини офіцерам, сержантам, старшинам, солдатам та працівникам Збройних Сил України подякував ТВО командира окремого батальйону охорони та обслуговування підполковник Петро Романюк.

“Бажаю всім міцного здоров’я, натхнення, терпіння та мужності. Наша військова частина з 2014 року бере участь в АТО (ООС) на території Луганської та Донецької областей. Мені приємно служити з вами, пліч-о-пліч щодня долати труднощі пов’язані з виконанням обов’язків служби. Разом ми сила, а тому перемога буде за нами,” – впевнений підполковник.

Кількість військовослужбовців відзначених з нагоди Дня військової частини перевищила чотири десятки. Приємною несподіванкою до свята для старшого сержанта Віктора Піскуна стало отримання з рук підполковника Петра Романюка медалі «20 років служби у Збройних Силах України», а для старших солдатів служби за контрактом батальйону Аліни Голуб й Владислави Багровій – отримання погон з черговими військовими званнями «молодший сержант».

Прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец

Мета:


Читайте також:



  • Курси перукаря рівне
-1C°
2м/с