18°

Рівненські новини

У Рівному водій маршрутки нахамив матері з двома дітьми (+ВІДЕО)

У Рівному водій маршрутки за №37 сьогодні, 13 грудня поводився по хамськи з рівнянкою, яка їхала зі своїми двома дітьми.

Про це Людмила Осіпчук написала у мережі Фейсбук.

“Сьогодні відчула неймовірне обурення. Давно мені так не хамили….Ситуація – я, з двома дітьми, заходимо сьогодні близько 14:30 в маршрутку 37 в Рівному. Оплата при вході, ми з сумками, купа людей, холодно. В мене – єдина купюра, 500 грн, розумію, що не ок для маршруток, але враховуючи, що вже не ранок і поруч реально немає де її розміняти – маю надію, що решту знайдуть. І тут почалося…
“Чим ти думала”
“Не жванди”
“Безплатно я вас не буду везти”
“Вийдеш на слідуючій, бо в мене люди зайдуть з грошима” – це лише кілька фраз, які до мене кричав цей “добродій”, – пише обурена рівнянка.

За словами Людмили Осіпчук вона пояснювала водію, що не відмовляється платити, але інших купюр у неї не було. Однак, незважаючи на це, хамство і крики не припинялися. В підсумку, жінка з дітьми була змішена вийти на наступній зупинці.

“Ми вийшли, щоб не слухати потік лайна з його хамського роту, отримали зіпсований настрій, а дівчата мої взагалі були в шоці – яке право цей дядько має на тебе кричати, мамо? Ніякого! Дітям пояснила, і до всіх інших хочу достукатись: не треба замовчувати такі речі. Впевнена, я не перша, кого він брудом облив, бо робив це професійно…Свято, вихідний, а тут таке. Хай вищі сили зроблять так, щоб люди любили людей, або, хоча б поважали, коли працюють з ними”, – додала рівнянка.

Джерело:РН