2°

У Рівному вперше відбувся фестиваль з доджболу

Фестиваль відбувся у спортивному залі Рівненського державного гуманітарного університету.
Організацію фестивалю здійснив комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з педагогічним факультетом РДГУ та Відділенням НОК України в Рівненській області.

Учасниками змагань стали сім команд, сформовані зі студентів педагогічного факультету РДГУ. Після урочистого шикування, команди, згідно жеребкування розділилися на дві групи. Змагання проходили у групах за коловою системою, а дві найкращі команди кожної з них зустрілися у півфінальних двобоях. За підсумками ігор у групах, у першому півфіналі команда Ф-11 з рахунком 2:1 перемогла команду Т-21. У другому півфіналі команда Ф-32 була сильнішою за команду Ф-21 – 2:0. Матч за третє місце виявив бронзових призерів фестивалю – ним стала команда Ф-21. А володарем золотих медалей і першим чемпіоном з доджболу у Рівненській області стала команда Ф-32, яка у фіналі перемогла команду Ф-11.

Команда-переможець та призери фестивалю нагороджені дипломами, медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділенням НОК України в Рівненській області.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp