У Рівному все таки візьмуться за будівництво спорткомплексу на Макарова | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
19-09-2017  9:15
У Рівному все таки візьмуться за будівництво спорткомплексу на Макарова

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко провів робочу нараду щодостадій будівництва І-ї черги спорткомплексу, що по вулиці Макарова у Рівному, а також перспектив реалізації усього проекту. Нагадаємо, І-ша черга спорткомплексу передбачає будівництво універсальної зали для ігрових видів спорту з трибунами на 3000 місць. Передбачається, що велика зала буде використовуватися не тільки для тренувань і змагань, а й для різноманітних виставок, концертів та інших масштабних заходів.

Олексій Муляренко доручив проектувальникам завершити роботи та передати проект будівництва І-ої черги на експертизу до кінця жовтня цього року. «Якщо до завершення 2017-го на руках буде готовий проект з експертизою, ми зможемо почати працювати над фінансуванням та початком будівництва даного об’єкту», – відзначив голова облдержадміністрації.

Також булообговорено загальну перспективу реалізації усього проекту. Наступні черги реалізації амбітного проекту будуть передбачати, зокрема, будівництво 50-метрового басейну, а також можливість залучення на конкурсних засадах приватних інвесторів для розбудови розважальної та спортивної інфраструктури комплексу.

Прес-служба РОДА

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
3м/с