17°

У Рівному вирішуватимуть долю безпритульних тварин

7 травня о 17:00 в приміщенні сесійної зали Рівненської міської ради (вул. Поштова, 2, четвертий поверх), відбудеться публічна консультація на тему: внесення змін до «Програми регулювання чисельності безпритульних тварин міста Рівне на 2019 – 2022 роки».

Мета даної зустрічі: презентувати успішно реалізовані проекти та рішення щодо вирішення проблеми з безпритульними тваринами в інших містах України та ЄС. 

Публічна консультація буде проведена у формі робочої зустрічі.

Ініціатором проведення публічної консультації:  Лосік Алла – керівник «Еко-Проджект Груп» – модератор зустрічі, презентація концепції проекту «Рівне – Дружнє місто до Тварин та Безпечне для Дітей».

Запрошені спікери:

Керівник Комунального Підприємства (ЛКП ЛЕВ) м. Львів – Кошак Оксана – відбудеться презентація всієї програми, яка вирішила питання з безпритульними тваринами м. Львова.

Віктор Копач –  Animal.id.info (скайп включення) – розробник унікального IT рішення для управління притулками, стерилізаційними центрами.

Директор КП Ласка, Луцьк – Рудь Наталія (скайп включення) – як Луцьку вдалось перезапустити діючу програму і розпочати ефективно працювати.

Лосік Алла – керівник «Еко-Проджект Груп» – модератор зустрічі, презентація концепції проекту «Рівне – Дружнє місто до Тварин та Безпечне для Дітей».

Відповідальний за проведення консультації: Управління ЖКГ.