15°

У Рівному виступить Сергій Міхалок із гуртом “Ляпіс’98” (ВІДЕОАНОНС)

Ортодоксальний, який не має аналогів в світі, оркестр родоначальників радикального шансону «ЛЯПІС 98» не тільки входить в їх авангард, але і є кращим з кращих.

Кожен їхній концерт – це ціла складна театральна постановка, шоу в кращих традиціях Бродвею, буря непідробних емоцій – це потрібно бачити і відчувати! Вони дарують людям радість, чудовий настрій, і заряджають їх на подвиги. Під час цього натурального, але чарівного і привабливого божевілля нікому не вдається встояти на місці. Все відпрацьовано і продумано до найменших деталей, до кожної ноти і кожного акорду, а кожна пісня – хіт і шлягер на всі часи, і підспівують їх тисячні зали в будь-якій точці світу. «Ляпіси» актуальні завжди і всюди.

14 червня у Рівному оркестр «ЛЯПІС 98» і його незмінний лідер Сергій Міхалок представлять ексклюзивне і безкомпромісне за своїми масштабами шоу «Всім дівчатам подобається», присвячене яскравому святу весни і складається тільки з золотих хітів і всенародно улюблених пісень, які співають всіось уже кілька поколінь.

Також Tikhonov Аgency ЗАСТЕРІГАЄ – останнім часом почастішали випадки підробки квитків «шахраями»! Тому ПРОСИМО Вас купувати ТІЛЬКИ  у офіційніх розповсюджувачів (котрі зазнечені на нашій сторінці у facebook)

Деталі – на сторінці події у Facebook.

Дата:  14 червня 2019 о 19:00

Місце: Міський Будинок Культури 

Квитки можна придбати:

–  Каса Міського Будинку Культури

–  kasa.in.ua 

–  concert.ua 

–  karabas.com 

Довідка за номерами: (097) 055 32 21, 43-93-38