19°

погода у Рівному

У Рівному затримали прокурора: стало відомо ім‘я посадовця (ФОТО)

Сьогодні, 1 липня, у Рівному працівники правоохоронних органів спільно з ДБР затримали на отриманні неправомірної вигоди заступника начальника відділу прокуратури Рівненської області. Про це повідомляють на офіційному сайті Державного бюро розлідувань.

Як стало відомо журналістам із власних джерел, затриманий – Віталій Маслов.

До слова, затримали прокурора в порядку статті 208 ККУ після чергово отримання неправомірної вигоди у вигляді двох ноутбуків.

За попередньою інформацією, посадовець за щомісячний “дохід” обіцяв начальнику відділення поліції сприяти у непритягненні його до можливої кримінальної відповідальності та в подальшому «кришувати» його діяльність перед органами Державного бюро розслідувань.

Нині слідчі ДБР проводять обшуки у його помешканні згідно його місця проживання та у приміщенні прокуратури Рівненської області. Супровід у кримінальній справі здійснює УСР в Рівненській області ДСР Нацполіції України.

У тому разі, якщо вину прокурора доведуть, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до десяти років та позбавлять права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.  

Джерело: 0362.ua