18°

У Рівному Зеленському окреслили «червоні лінії»

Джерело: Рівненські Новини

Більше сотні рівнян приєдналися сьогодні до акції «червоні лінії для ЗЕ», що відбулася у центрі Рівного на Майдані Незалежності. 

Організатором заходу виступила партія «Європейська Солідарність».

Перед початком віча, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих під час трагедії в Одесі.

Депутат Рівнеради Андрій Кузьмич зазначив, що акція є Всеукраїнською і по всій Україні до неї доєдналися кілька десятків тисяч людей. Також, за словами міського обранця сьогоднішнє Віче, це захід – у підтримку національних інтересів України, а не проти Зеленського.

Тому, рівняни сьогодні нагадали владі про «червоні лінії» – вимоги українського народу, які ніхто не має права зігнорувати:

  • Жодних компромісів щодо унітарної держави і ніякої федералізації.
  • Жодних компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу.
  • Жодних політичний дій, зокрема виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу до виконання умов безпеки і деокупації. Зокрема, виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над державним кордоном.
  • Жодних компромісів щодо деокупації та повернення Криму в Україну.
  • Жодного припинення міжнародних судових процесів проти Росії.

До слова, сама акція проходила у формі «відкритого мікрофону», відповідно кожен мав можливість висловлювати свою позицію стосовно переговорів Зеленського з Путіним.

Нагадаємо, завтра 9 грудня у Парижі відбудеться зустріч лідерів країн  «нормандської четвірки». Президент України Володимир Зеленський також зустрінеться у двосторонньому форматі із президентом Росії Путіним для того, щоб досягти домовленості про обмін полоненими і політв’язнями «всіх на всіх» до Нового року.