20°

У Рівному жінка прийшла на базар за яблуками, а пішла з розбитим телефоном та облаяна

Інцидент трапився на одному з місцевих базарів. Жінка прийшла за яблуками, щоправда, придбати їх так і не вдалося. Натомість її обматюкали, пошкодили її речі та навіть погрожували. За словами рівнянки, продавця кавказької національності обурило прохання забрати гнилі яблука.

Про ситуацію написала у місцевій фейсбук-спільноті Ровно. Твой город / Рівне. Твоє місто. Її текст подаємо без змін:

Не думала, що коли-небудь попаду в неприємну ситуацію на нашому рівненському базарі, де продавець цінує покупця, так думала я. Але…. сьогодні при покупці яблук в громадянина кавказької національності попросила забрати підгнивші й тут все почалось…

Кульок був вирваний з рук зі швидкістю вітру і такою агресією. Яблука сипались під стіл. Це його ще більше розізлило, пішла нецензурна лайка і погрози.

За словами жінки, після прохання надягнути маску, продавець ще більше розгнівався:

При спробі сфотографувати “хероя”, був вибитий телефон і кошик з квітами, який був в іншій руці. Телефон і квіти виявились під тролейбусом. В результаті – побитий телефон і зіпсований настрій??????На мій захист став лише один чоловік, який чекав маршрутку.

Він теж почув образи в “чорній”лайці й погрози. Далі поліція-заява????????? Я думаю, що далі все в них “схвачено”, в от таких… А “херой” має ім’я маммамед хаял – з великої букви не пасує йому.