5°

Рівненські новини

У Рівному знесуть 80 незаконно встановлених гаражів та 13 мафів

Ситуація з грипом в обласному центрі стабільна і значного зростання кількості хворих не спостерігається – про питання з галузі охорони здоров’я найперше доповідав начальник управління охорони здоров’я Віктор Іськів:

– Загалом 1846 людей у місті отримали щеплення від грипу, в порівнянні з минулими роками цих людей стало більше. Зараз хто б і хотів придбати вакцину, то її в аптеці немає. Це пов’язано з тим, що немає попиту – немає сенсу аптекам її закуповувати.

Водночас медики сигналізують про потребу у ліжко-місцях для хворих, адже  інфекційне відділення міської лікарні заповнене пацієнтами з ковідом.

– Впродовж десяти місяців наша лікарня перевантажена. 12 хірургічних відділень перепрофільовані через пандемію. Ми чекаємо, що якийсь із закладів обласного підпорядкування теж працюватиме з хворими на ковід. І тим самим розвантажить нашу лікарню, – сказав головний лікар Євген Кучерук.

Міський голова Олександр Третяк запевнив, що місто шукатиме можливість зрушити це питання з місця.

Також члени міськвиконкому проголосували за продовження терміну роботи супермаркетів. Зокрема, йдеться про дозвіл працювати цілодобово двом “АТБ” (Гагаріна, 51 і Відінська, 39). А супермаркет “Сільпо”, що у ТЦ “Злата Плаза” продовжить роботу з 8 до 23 год.

Продовжиться також очищення міста від незаконних тимчасових конструкцій.

“Після демонтажу навісу на вул.Соборній я говорив, що це лише початок. Далі плануємо знести 80 незаконно встановлених гаражів та 13 мафів – їх демонтують найближчим часом у Рівному” – сказав Олександр Третяк. А відповідне рішення ухвалив міськвиконком.

Також вирішили створити комісію, яка повинна напрацювати новий порядок демонтажу незаконно встановлених споруд. Адже той, який є зараз, потребує багато часу на реалізацію. За цей час недобросовісні власники споруд, інколи з допомогою сільських реєстраторів, встигають оформити мафи як нерухомість. Тоді демонтаж уже вимагає судового рішення.

А от  звіт начальника управління транспорту і зв’язку Ярослава Сахнюка виконком не затвердив. Він доповідав про те, як опрацьовують скарги, зверненням громадян. Члени міськвиконкому попросили краще підготуватись і надати реальні показники результатів у цьому питанні.

Джерело: РН


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp