У Рівному з'явилися перші контейнери для безкоштовної здачі батарейок на гарантовану переробку в Європі | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
15-12-2019  17:27
У Рівному з’явилися перші контейнери для безкоштовної здачі батарейок на гарантовану переробку в Європі

Джерело: Рівненські Нвини

У Рівному, в торговому центрі «Епіцентр», що на вулиці Макарова встановлено контейнери для прийому відпрацьованих батарейок. 

Відтепер, кожен охочий може здати батарейки на гарантовану переробку на заводі GreenWEEE в Румунії. Від людини прийматимуть до 20 використаних батарейок за раз.

До слова, лише одна батарейка здатна забруднити 16 м² землі. Але поки що жодна батарейка в Україні не потрапила на переробку. Причина в тому, що переробка збиткова і за неї потрібно платити. До цього моменту в Україні не було місця, куди можна було безкоштовно принести батарейки на реальну переробку, за яку платив би виробник батарейок. Всі зібрані батарейки лише зберігалися на складах або потрапляли до рук псевдопереробників, які викидали їх на сміттєзвалища.

Переробку всіх батарейок, зібраних в «Епіцентрі», оплачує торгова мережа спільно з імпортерами батарейок із доходів від продажів нових батарейок. При цьому для споживачів ціна на батарейки не змінюється.
  • Курси перукаря рівне
29C°
3м/с