У Рівному обговорять, як можна покращити подвір'я біля багатоквартирних будинків | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
23-04-2018  17:30
У Рівному обговорять, як можна покращити подвір’я біля багатоквартирних будинків

24 квітня об 11.00 у приміщенні Інформаційно-освітнього простору InfoHub (м.Рівне, вул. Словацького, 3а) відбудеться публічне обговорення на тему «Двори багатоквартирних будинків Рівного: як можемо покращити?».

У 2015 – 2017 роках витрачено більше шести мільйонів гривень на капітальні ремонти та близько 20 мільйонів гривень на поточні ремонти прибудинкових територій багатоквартирних будинків в Рівному. У 2018 тільки на облаштування та ремонти дитячих ігрових майданчиків передбачено чотири мільйони гривень. Але чи допомагає це суттєво покращити рівненські двори і кошти громади міста раціонально витрачаємо?

 Під час заходу представники влади, бізнесу та громади обговорять наступні питання:

–       Чи ефективно використано кошти на ремонти дворів протягом останніх кількох років?

–       Як зробити ремонт двору більш якісно та раціонально за ті самі кошти?

–       Яке значення має обслуговування дворів?

–       Чому важлива думка мешканців та як організувати публічні консультації?

–       Який принцип формування переліку капітальних та поточних ремонтів прибудинкових територій багатоквартирних будинків?

До участі у обговорені запрошені усі зацікавлені: представники влади, депутати, заступники міського голови, начальники управлінь ЖКГ, у справах сім’ї,  молоді та спорту, капітального будівництва, представники ОСББ, бізнесу, проектні організації, архітектори, журналісти, громадськість та мешканці багатоквартирних будинків.

 

Мета: InfoHub


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
3м/с