У Сарнах продовжують судити головного антикорупціонера: прийшли свідки | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-08-2019  9:59
У Сарнах продовжують судити головного антикорупціонера: прийшли свідки

У ці хвилини в Сарненському районному суді суддя Олексій Рижий продовжив розгляд справи, фігурантом якої є керівник Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник. Самого Ситника у Сарнах немає, він бере участь у засіданні в режимі відеоконференції з Солом’янського суду Києва. Саме такий формат погодили ще 25 липня. Натомість у суд в райцентрі з’явилось четверо свідків у цій справі.

Про це пише Суспільне.

Зазначимо, що під час засідання 6-го серпня Артем Ситник та його адвокат клопотали про відвід судді, оскільки той є фігурантом справи про хабар. Втім, суддя ці клопотання відхилив. Після того суду пан Ситник врешті прокоментував цю справу:

Ми зараз спостерігаємо, сподіваюсь, одну з останніх фантазій нашого прокурора. Ця фантазія починалася з якогось міфічного мого елітного відпочинку на астрономічну суму 100 тисяч гривень. Насправді тільки що були оголошені протоколи, згідно цих протоколів я нібито не заплатив проживання в ході відпочинку в сумі… по одному протоколу – 10 тисяч гривень, по іншому – 25 тисяч гривень, – сказав директор Національного антикорупційного бюро України.

Нагадаємо, що Артему Ситнику інкримінують незадекларований елітний відпочинок, який йому оплачували треті особи. Про це п’ятого травня заявив генпрокурор Юрій Луценко. База, на якій відпочивав директор НАБУ, розташована у мисливському угідді “Поліське-Сарни” біля села Страшеве Сарненського району. За словами речниці генерального прокурора Лариси Сарган, за відпочинок Ситника буцімто заплатили 100 тисяч гривень, проте він не вказав цього у декларації. Керівник угідь Олександр Юркевич журналістам Суспільного у травні підтвердив, що Артем Ситник відпочивав у них, втім, суми, в яку обійшовся відпочинок, не назвав. Територія угідь складає понад 10 тисяч гектарів. Товариство “Поліське-Сарни” орендує його з 2013-го року. Засновниками є десятеро осіб.

Чим закінчиться сьогоднішнє засідання – дивіться та читайте на Суспільному згодом. Наразі зрозуміло, що у Києві до зали, де перебуває Ситник, просяться журналісти. Адвокат директора НАБУ проти. Суд оголосив технічну перерву.

Сам Ситник не заперечив щодо присутності журналістів, відтак до зали у Києві зайшло більше десятка представників ЗМІ.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
13C°
4м/с