У “Швейцарії” прокоментували ситуацію із потопельницею ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-08-2017  12:00
У “Швейцарії” прокоментували ситуацію із потопельницею

На офіційній сторінці у Фейсбук “Парк-готель “Швейцарія” з`явився допис щодо вчорашньої ситуації із жінкою, яка втопилася.

Нещасний випадок, смерть – це завжди трагедія. На жаль найчастіше трагедії трапляються через необережність, алкоголь та безпечність. Шкода, що часто такі трагедії використовуються для продукування сенсацій. Які втім не мають нічого спільного з реальністю.

Надворі неймовірна спека і люди рятуються від неї біля води. У парк-готелі “Швейцарія” створені всі умови для відпочинку біля води. 
Та часто відпочинок біля води “розбавляють” алкоголем. Чи мав він місце у трагедії, яка сьогодні сталась на водоймі біля парк-готелю з’ясує експертиза.

Ми ж додамо ту інформацію, яка чомусь не з’явилась у повідомленнях ЗМІ про загибель 29-річної жінки.

По-перше: згідно вимог законодавства і правил на водоймі біля парк-готелю постійно чергує рятувальник. І цього дня він теж був на своєму робочому місці. Наявність лікаря не передбачена законодавством. 
По-друге: трагедія сталась неподалік берега, на мілині. І як стверджують очевидці, стала наслідком необдуманих жартів на воді.
По-третє: жінці надавав першу допомогу знайомий жінки, яка втопилась. Він не підпускав до неї людей, які були поруч. І навіть заважав і застосував силу до лікарів “швидкої”, які прибули на місце події.

Адміністрація парк-готелю “Швейцарія” глибоко шкодує з приводу трагедії, яка сталась. 
І звертається до всіх бути обачними, обережними і не вживати алкоголь у спеку і під час відпочинку на воді.

Мета:


Читайте також:10C°
9м/с