26°

У суботу у Рівному для дітей пройдуть творчі читання

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 4-7 років та їхніх батьків на читання книжки Женев’єви Юр’є «Велика книга кролячих історій» (видавництво «Рідна мова») та аквагрим. Захід відбудеться 2 грудня. Початок – о 12.00.

В одному кролячому сімействі підростають милі, але дуже спритні кроленята – четверо синів і дочка. Вони ні хвилинки не можуть всидіти на місці і весь час потрапляють в дивні історії. Якщо ви ще не знайомі з цим чудовим сімейством – швидше відкривайте книжку. Вас чекають неймовірні пригоди!
Опісля читання книжки кожній дитині ми запропонуємо аквагрим.
Обов’язкова реєстрація за телефоном 096 520 84 48.

А вже о 14-00 розпочнеться подібний захід для дітей віком 7-12 років. Тут відбудеться творче читання та розіграш книжки Володимира Рутківського «Сторожова застава» (видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га»).  Повість неперевершеного майстра українського дитячого історичного роману Володимира Рутківського, що недавно була успішно екранізована, присвячена героїчним і маловідомим сторінкам нашого прадавнього минулого. П’ятикласник Вітько Бубненко якимось дивом потрапляє у 1097-й рік, де разом зі славетними праукраїнськими богатирями Іллею Муровцем, Олешком Поповичем та Добринею захищає рубежі нашої землі, тобто землі Руської.
Опісля читання та обговорення книги проведуть лотерею, переможець якої отримає книгу в подарунок.

Адреса Книгарні «Є»: м. Рівне, вул. Короленка, 2.
Вхід вільний.