У судді Ореховської забрали водійське посвідчення за керування авто напідпитку, – ЗМІ | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
09-05-2018  19:59
У судді Ореховської забрали водійське посвідчення за керування авто напідпитку, – ЗМІ

Про цю ситуацію написали журналісти телеканалу  “UA: Рівне” у ФБ.

“Суддю Рівненського міського суду Кристину Ореховську сьогодні пообіді зупинили патрульні поліцейські. Це сталося у центрі Рівного, на вулиці Соборній. Як повідомив нашим журналістам на місці події патрульний поліцейський Ігор Соботюк, причиною зупинки стало те, що автомобіль рухався, маючи механічні пошкодження.
Ігор Соботюк, патрульний поліцейський:

– Зупинили за порушення правил дорожнього руху. У водія виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Це запах алкоголю і порушення мови і координації рухів. Також запропонували при свідках пройти тест на стан алкогольного сп’яніння на місці. Двоє свідків засвідчили підписом, що дана водійка керувала транспортним засобом. Від огляду на алкогольне сп’яніння за допомогою алкотестера відмовилася в присутності двох свідків. Тому було складено протокол за ст. 130 ч.1. Були в автомобілі діти і також двоє дорослих. Водійка і пасажири.

За словами Ігоря Соботюка, у водійки на добу вилучили водійське посвідчення. Після спілкування з поліцією вона залишила місце подій пішки, не коментуючи обставин нашим журналістам. Натомість за кермо сів один з пасажирів.”

Мета: UA:Рівне


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
2м/с