18°

погода у Рівному

У Вараші вчителі та військові обговорювали патріотичне виховання молоді

У місті Вараш, що на Рівненщині, офіцери відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Захід» провели семінар-практикум на тему «Шляхи реалізації заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді». У заході взяли участь вчителі з предмету «Захист Вітчизни» закладів загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради, представники адміністрацій шкіл, працівники управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради.

“Вже п’ятий рік поспіль ми виборюємо можливість жити власним життям під мирним небом. Україна гостро відчуває велику прогалину в національно-патріотичному та військово-патріотичному вихованні учнівської молоді, адже саме молодь – наше майбутнє, гарант того, що миру у нашій країні більше ніхто і ніщо не загрожуватиме”, – наголосив представник ЦВС ОК «Захід» підполковник Андрій Рисюк.

Офіцери під час живого спілкування із вчителями та директорами навчальних закладів розглянули спільні шляхи вирішення питань, які виникають під час планування заходів виховання молоді, обговорили пропозиції на 2019-2020 роки щодо організації заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

Повідомляє відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Рівне)