23°

погода у Рівному

У Володимирецькому районі створять нову громаду

Об’єднаються Новаківська, Озерська, Кідрівська та Каноницька ОТГ.
Така ініціатива, як повідомляє Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування, виникла у громад після того, як Володимирецька селищна рада у 2018 році відмовилась створювати ОТГ із сусідніми селами.

Тому, вже наприкінці року сільський голова Новаківської Олексій Христянович ініціював створення сільської ОТГ, таку пропозицію підтримали мешканці села та депутати сільради, а також інші три громади. Відтак, 3 квітня було видане відповідне розпорядження про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Нова перспективна ОТГ може нараховувати понад 6 тисяч осіб. Власні доходи загального фонду бюджету перспективної ОТГ становитимуть понад 4 млн. грн., а базова дотація – понад 7 млн. грн.

Варто відзначити, що ці об’єднавчі процеси відбуваються за підтримки Володимирецької РДА та при консультаційному супроводі радників Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА