13°

У Здолбунові оголосили конкурс проектів на облаштування барбекю-зони в гідропарку

Здолбунівська міська рада оголошує конкурс на кращий ескізний проект благоустрою «зони барбекю» в міському гідропарку по вул. Шевченка в місті Здолбунові.

Метою конкурсу є відбір найкращого ескізу проекту благоустрою «зони барбекю», який забезпечить комфортні та безпечні умови для відпочинку та проведення активного дозвілля всіх вікових категорій населення на території міста.

Благоустрій «зони барбекю» має стати просторовим вирішенням однієї з дозвіллєвих зон на території міського гідропарку з раціональним облаштуванням павільйонів для приготування страв на відкритому вогні, з спеціально відведеними місцями для безпечного його розведення, а також з облаштованими місцями для паркування транспортних засобів, в т.ч. велосипедів для відпочиваючих на цьому об’єкті.
Термін подачі проектів з 09 липня – 20 серпня 2018 року до 16.00 год.


До участі в конкурсі допускаються ескізи, що надійшли на електронну адресу ([email protected]), або поштову адресу Здолбунівської міської ради з позначкою “на конкурс” (35700, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Василя Жука, 1)

Грошова винагорода переможцю 2 тис. 500 грн.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися з Положення про проведення конкурсу на кращий ескізний проект благоустрою «зони барбекю» в міському гідропарку по вулиці Шевченка в місті Здолбунові, затвердженого рішенням виконкому №139 від 27 червня 2018 року, розміщеному на офіційному сайті Здолбунівської міської ради в розділі «Офіційні документи. Рішення виконкому» .
Телефон для довідок: (03652) 2-45-47


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp