22°

погода у Рівному

Учасники ООС здобувають офіцерські звання в НУВГП (ФОТО)

На базі НУВГП кафедра військової підготовки щорічно готує до одержання звання офіцера більше 200 студентів, в тому числі і діючих військовослужбовців.

Для них особливість навчання полягає ще й у тому, що воно відбувається у пункті постійної дислокації без відриву від виконання службових обов’язків.

На кафедрі навчаються 20 військовослужбовців контрактної служби. Заняття проходять раз на тиждень, а термін навчання становить два роки. Майбутні офіцери механізованих підрозділів проходять тактико-спеціальну та вогневу підготовку, а військові інженери – спеціальну.

Як розповів старший викладач кафедри військової підготовки НУВГП полковник у відставці Ігор Асканов, після складання іспитів наші підопічні проходять атестацію і отримують первинне офіцерське звання молодшого лейтенанта. Але є одна особливість – на момент випуску військовослужбовець повинен отримати або вже мати вищу освіту з кваліфікаційним рівнем бакалавра. Згодом командири частин, які дали згоду на навчання своїх підлеглих, ставлять їх на офіцерські посади.

На думку викладацького складу, військові кафедри спроможні готувати на досить високому рівні не тільки офіцерів запасу, а й кадрових командирів.

“Багато моїх вихованців захищають Україну на сході, і відгуки стосовно їхньої професійної підготовки та управління своїми підрозділами досить таки високі”, – зазначив старший викладач.

Повідомляє відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Рівне)

Фото – капітан Олексій Мосейченок