Українці вважають, що Порошенко стане Президентом вдруге (Інфографіка) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
04-03-2019  16:45
Українці вважають, що Порошенко стане Президентом вдруге (Інфографіка)

Сьогодні було опубліковане нове дослідження соціологічної групи Рейтинг про вибори президента.

За даними опитувань, серед тих, хто визначився за кого голосувати, лідирує Володимир Зеленський – 25,1%, на другому місці  Петро Порошенко (16,6%), на третьому Юлія Тимошенко (16,2%).  Юрій Бойко має 11,3%, Анатолій Гриценко – 7,7%, Олег Ляшко – 5,6%, Євген Мураєв – 2,5%, Ігор Смешко – 2,5%. Майже по 2% набирають О.Шевченко, Р.Кошулинський та О.Вілкул.

Антирейтинг очолює чинний президент України Петро Порошенко. Серед тих, хто має намір голосувати, за Порошенка точно не проголосують 48,3%. За Тимошенко не проголосують 29,5%, за Бойка 16,2%, Ляшка ж точно не підтримають 16%, а Зеленського 13,6%.

Якщо ж до другого туру потраплять Тимошенко та Порошенко, то більшість опитуваних проголосують за Тимошенко. Між Зеленським й Тимошенко більшість обрали Зеленського. Між Порошенком й Зеленським більшість обрали Зеленського.

Хоч більшість опитуваних відповіли, що не віддали б свої голоси за Порошенка в другому турі, водночас, на думку українців саме він вдруге стане Президентом України. За прогнозами українців, Юлія Тимошенко – друга в черзі на президентство, Володимир Зеленський – третій, Юрій Бойко – четвертий,  Анатолій Гриценко – п’ятий.

В опитуваннях брали участь населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2%. Терміни проведення дослідження: 19-28 лютого 2019 р.


Читайте також:1C°
6м/с