20°

Український стартап запускає серійне виробництво електробайків

Стартап Delfast почав виробляти електровелосипеди на потужностях Акціонерного товариства “Елміз”, що знаходиться в Києві.

Український стартап запустив серійне виробництво електровелосипедів
Електробайк Delfast – прототип

Угоду про старт серійного виробництва підписали 7 квітня. Для ековелосипедів Delfast вироблятимуть комплектуючі та збиратимуть їх спільно. Також “Елміз” допоможе стартапу освоїти серійне виробництво.

Про це повідомили на сайті НВ.

Перша партія велосипедів Delfast зійде з конвеєра вже в травні. Пілотна партія складатиметься з 5 одиниць. Обсяги виробництва до кінця року планують збільшити до 50 одиниць щомісяця.

“Елміз” має всі необхідні ресурси, експертизу та висококваліфікованих інженерів і персонал для виробництва продукції Delfast в Україні. Адже компанія має величезний досвід виробництва складної електроніки, космічних систем та зарядних станцій для електротранспорту, а тому зможе створити комфортні умови для виробництва електровелосипедів у відповідності до наших вимог, – розповів Данило Тонкопій, засновник стартапу Delfast.

До слова, Елміз заснували у 1996 році – після реструктуризації виробничого об’єднання “Київський радіозавод”.

Ми дуже раді підтримувати національного виробника та співпрацювати з такою прогресивною компанією, як Delfast. Компанія пропонує покупцям дійсно інноваційний товар, який користується попитом в усіх країнах світу. Зі свого боку ми сприятимемо виробництву та реалізації високоякісного продукту, який відповідатиме найвищим стандартам, – зазначає Микола Шумило, голова правління АТ “Елміз”.

У Delfast повідомили, що дана угода – перший крок до власного виробництва електровелосипедів в Україні. Таку ціль встановили при старті краудфандингової кампанії Fundable.

Кампанію по збору коштів розпочали в листопаді 2020 року, стартап Delfast лише за 3 місяці зібрав рекордних 3,4 мільйони доларів – на 400 тисяч більше, ніж планувалося. Зібраної суми вистачить на розвиток компанії та вдосконалення бізнес-процесів.