В Головному управлінні  ДСНС України у Рівненській області проходять заходи у рамках Всеукраїнського тижня права | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
11-12-2018  12:11
В Головному управлінні  ДСНС України у Рівненській області проходять заходи у рамках Всеукраїнського тижня права

Сьогодні в Головному управлінні ДСНС України у Рівненській області були  лекції та бесіди питань реалізації і захисту прав людини. В заходах брали участь як начальницький склад, так і працівниками. Олександр Мітчук, начальник  юридичного сектору Головного управління й підполковник служби цивільного захисту, розповів про основні засади  роботи Європейського суду з прав людини, також відбувся перегляд документального фільму про роботу Європейського суду з прав людини.

Юридичний сектор Головного управління провів лекції на теми: «Обмеження під час надзвичайного стану: орієнтири щодо застосування статті 15 Європейської конвенції з прав людини», «Реалізація і захист прав людини, у тому числі учасників Антитерористичної  операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб і постраждалих у наслідок зазначеної операції. Операція об᾿єднаних сил».

Завершили подію переглядом короткометражкого фільму “Емігрант”.

Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
2м/с