В Квасилові обіцяють поставити камери спостереження. | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
02-01-2019  15:59
В Квасилові обіцяють поставити камери спостереження.

Депутати селищної ради ухвалили це рішення під час затвердження бюджету на 2019 рік. 

Основними лобістами покупки 12 камер стали  представники опозиційної політичної партії «Сила Людей», а також керівництво Рівненського районного відділення поліції. На їх думку, подібні дії з боку влади дозволили б значно зменшити кількість злочинів у селищі, яких наприкінці минулого року було зафіксовано особливо багато.

Голова Квасилівської селищної ради Степан Горбатюк пообіцяв відеокамери ще до Великодня 2019 року:

– Кошти в бюджеті на встановлення камер ми передбачили. По можливості будемо проводити проплати і після свят збираємося їх закупити. До Великодня хочемо максимально поставити камери у Квасилові.

Начальник Рівненського районного відділення поліції Володимир Рой зауважив, що встановлення усіх необхідних камер відеоспостереження обійдеться бюджету Квасилова у 120 тисяч гривень:

– У камер, які зараз є в Квасилові, немає можливості проводити відеозапис. Їх також можна використати, але потрібно закуповувати і нові. Ми порахували ціну по мінімуму, включаючи в цю суму монтаж і роботу.

У свою чергу, голова Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей», квасилівчанин Павло Дутко висловив сподівання, що цього разу влада селища виконає свої обіцянки і населений пункт стане більш безпечним для громадян:

– Встановлення камер відеоспостереження допоможе не лише розкривати вже скоєні злочини, а й зможе запобігти вчиненню нових. Якщо злочинці знатимуть, що у Квасилові є камери, навряд чи вони так нахабно обкрадатимуть квартири, як це роблять зараз. У результаті, люди більше не будуть хвилюватися за своє майно і більш спокійно ходитимуть  вулицями у вечірній та нічний час.

Повідомляє Інший Квасилів


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
15C°
3м/с