20°

В міжнародний день інвалідів на Рівненщині відкрили новий корпус, де особливі люди проходитимуть реабілітацію (ФОТО)

Джерело: 0362.ua

3 грудня у Рівненському обласному центрі комплексної реабілітації інвалідів провели відкриття нового корпусу, яке відвідав депутат з рівненської облради Віталій Ундір, перший заступник очільника РОДА Сергій Подолін, директор департаменту соціального захисту населення РОДА Олексій Шамак та інші.

За словами Олексія Шамака, будувати новий корпус почали ще минулого року, а кошти для будівництва виділив Державний фонд регіонального розвитку.

– У новому спальному корпусі є понад п’ять десятків ліжко-місць. Тут особам з інвалідністю I-III групи надаватимуть комплексну реабілітацію з комплексним підходом, що полягає в поєднанні різних видів та форм реабілітаційних заходів, – сверджує директор департаменту соцзахисту населення РОДА.

Комплексна реабілітація включає в себе послуги різного плану.

Слід також зазначити, що в даному обласному центрі інвалідів реабілітацію можуть отримати особи І-ІІІ групи з різними нозологіями, котрі здатні обслуговувати себе самі. Проте вони повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення.

Прес-служба Рівненської обласної ради також повідомила, що після завершення відкриття провели урочистий захід з нагоди дня людей з інвалідністю.