Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

В Нетішині відкрилася виставка унікальних гобеленів (ФОТО) ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
31-01-2019  17:29
В Нетішині відкрилася виставка унікальних гобеленів (ФОТО)

До 28 лютого жителі і гості міста мають змогу відвідати виставку, на якій представлені гобелени ручної роботи.

Дивовижні зразки творчих робіт студентів та випускників Рівненського державного гуманітарного університету презентували 30 січня під час відкриття виставки «Мистецькі горизонти». Творчий захід відбувся у новій виставковій залі, яка віднедавна відкрилася в Палаці культури. Близько тридцяти виробів рівненських майстрів прикрашатимуть виставкову залу до 28 лютого, повідомляє прес-служба виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

На відкриття виставки завітало чимало почесних гостей. Слова вдячності за співпрацю висловив завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва РДГУ, професор і художник Олександр Сташук. Колеги пана Олександра, викладачі кафедри Віра Чернієнко та Ірина Локшук відзначили особливу атмосферу виставкову зали: «Тут приваблюють простори зали. І особливе значення має приязне, ставлення до майстрів. Позитивні емоції, поза сумнівом, сприяють успішній співпраці митців з працівниками вашого культурного осередку – Палацу культури».

Подарунком для присутніх стали творчі виступи талановитих вихованців Палацу культури та дуету викладачів Нетішинської міської школи мистецтв. 

Гобелен – це вид народного декоративно-ужиткового мистецтва. В Україні більш популярними є такі назви як «доріжка» або «рядно».

«Ніякої техніки! Усе це робиться руками, ніби гра на арфі», – пояснили гості з Рівного.

На виготовлення однієї роботи витрачається не один місяць, проте все залежить від розміру. Майстри кажуть, що така праця є дуже скрупульозною, навіть ювелірною. Вона потребує багато витримки та часу, тому з часом їх ряди все більше рідіють.

Виставка працюватиме протягом місяця, з 10.00 до 19.00, без вихідних.Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


25C°
5м/с