Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

В Перинатальному центрі рятувальники проводили навчання (ФОТО) ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
30-01-2019  17:17
В Перинатальному центрі рятувальники проводили навчання (ФОТО)
За участі медперсоналу 29 січня співробітники ДСНС ліквідовували умовну пожежу і рятували потерпілих в ході тактико-спеціальних навчань.

На місце виклику було направлено рятувальників на трьох одиницях спеціальної техніки ДСНС обласного центру та екстренні служби міста. В ході розвідки було встановлено, що на першому поверсі у приміщенні лабораторії умовно стався вибух площею 55 м.кв. з подальшим горінням та розповсюдженням продуктів горіння на вищі поверхи. Енергопостачання будівлі припинено, проведено евакуацію працівників та пацієнтів, проте в будівлі можливе перебування вісьми осіб в задимленому середовищі 4 чоловіка на першому та чотири на 4 поверсі. В складі ланки газо димозахисної служби рятувальники швидко відшукали в будівлі умовних потерпілих та вивели їх на свіже повітря з четвертого ж поверху умовно потерпілих евакуювали через автодрабину з вікон четвертого поверху. Одночасно з цим вогнеборці подали на гасіння та на захист будівлі пожежі водяні стволи. Завдяки чітким та злагодженим діям особового складу працівників ДСНС потерпілі були врятовані, а умовна пожежа була успішно ліквідована. Також на даних навчаннях було відпрацьовано порядок дій евакуації дітей, які знаходяться на штучній вентеляції легень.

Під час навчань рятувальники провели вивчення оперативно-тактичної характеристики будівлі  КП «Обласний перенотальний центр» РОР, особливості зовнішнього протипожежного водопостачання і забезпечення пожежної безпеки на об’єкті. Після цього співробітники Держслужби з НС провели для персоналу практичне заняття щодо дій в разі виникнення пожежі.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській областіКоментарі:

Поділитися:

Читайте також:22C°
2м/с