В рамках оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак» знищено 5117 рослин снотворного маку та 183 – конопель | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
08-07-2019  16:46
В рамках оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак» знищено 5117 рослин снотворного маку та 183 – конопель

Із початку оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак», які розпочалися із 25 травня, поліцейські виявили 34 незаконних посіви.

П’ятого липня, дільничні офіцери поліції Гощанського відділення на присадибній ділянці жительки села Рясники виявили рослини маку в кількості 290 рослин. А у жительки села Нова Мощаниця – 240. Як зізнались жінки, про заборону вирощування маку знали, втім посіяли для його подальшого використання в кондитерських виробах.

Крім того, шостого липня, у селі Рідків Радивилівського району на присадибній ділянці поліцейські виявили та знищили 220 рослин маку, а у селі Бугрин Гощанського району — 208 рослин маку.

Учора, сьомого липня, у селі Сновидовичі Рокитнівському районі дільничні офіцери поліції виявили загалом 290 рослин на присадибних ділянках двох місцевих жительок. 

Відібрані зразки рослин поліцейські відправили на експертизу.

Усього, за період відпрацювання на території області  поліцейські виявили та знищили 5117 рослин снотворного маку та 183 – конопель.

За всіма виявленими фактами проводиться досудове розслідування.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

 
  • Курси перукаря рівне
30C°
3м/с