10°

0362

В Рівненській облраді провели навчання для новообраних депутатів (ФОТО)

Про правову базу діяльності Рівненської обласної ради, її регламент, повноваження та багато інших важливих питань йшлося під час навчання депутатів восьмого скликання, яке відбулося сьогодні в обласній раді. Про це інформують у Рівненській обласній раді.

Учасники навчання дізналися актуальну інформацію про діяльність обласної ради, структуру та функції її виконавчого апарату, а також багато інших аспектів, які знадобляться їм у процесі роботи.  

– Провести таке навчання ми мали намір ще на початку діяльності депутатів нинішньої каденції. Однак грудень минулого року був доволі інтенсивним місяцем – відбувалися численні наради, засідання комісій, три пленарних засідання сесії. Тому сьогодні ми не лише обговорили актуальну інформацію, а й спробували дати відповіді на ті запитання, які вже виникли у депутатів у процесі їхньої діяльності, – зазначив керуючий справами виконавчого апарату обласної ради – керівник секретаріату Богдан Сологуб.

В Рівненській облраді провели навчання для новообраних депутатів (ФОТО), фото-1

Про права та обов’язки депутатів обласної ради учасникам навчання розповів начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи Богдан Гречко.

– Депутат місцевої ради, відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», є представником інтересів  територіальної громади та виборців округу. Тому передусім важливо розуміти, що ви представляєте не партії, фракції чи групи, а саме інтереси територіальної громади Рівненщини, – наголосив Богдан Гречко.

В Рівненській облраді провели навчання для новообраних депутатів (ФОТО), фото-2

Потому начальник організаційного відділу Тетяна Тумилович провела практичне навчання, зосередившись на особливостях підготовки депутатських запитів, звернень, проєктів рішень та інших документів, актуальних для депутатів у період їхньої діяльності.

В Рівненській облраді провели навчання для новообраних депутатів (ФОТО), фото-3

– Навчання такого формату важливі, оскільки дають змогу не лише заповнити прогалини у знаннях, а й отримати відповіді на актуальні запитання, що виникають у процесі роботи. До того ж сьогодні ми попередньо обговорили можливість підвищити нашу депутатську «кваліфікацію» у межах короткого навчання від фахівців, яке дасть змогу отримати більше інформації про економічну, правову та інші важливі складові депутатської діяльності, – зауважила Ярослава Острожчук, яка вперше отримала мандат депутата Рівненської обласної ради. 

В Рівненській облраді провели навчання для новообраних депутатів (ФОТО), фото-4

Джерело: 0362


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp