10°

В Рівненському районі представили голову РДА

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль представив громаді нового очільника районної адміністрації. Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський своїм розпорядженням призначив Олександра Коваля головою Рівненської РДА.

Віталій Коваль рекомендував вибудувати партнерські відносини з усіма головами територіальних громад, а також налагодити взаємодію у роботі з депутатським корпусом району.

«Потрібно окреслити орієнтири для роботи. Перш за все – це продовження тих ініціатив, які ми уже розпочали. Зокрема – акцент на охорону здоров’я, активна боротьба із тіньовими АЗС та легалізація ринку землі та нафтопродуктів. Ми повинні шукати внутрішні ресурси для розвитку громад, районів та області. Разом працюємо на результат», – зазначив Віталій Коваль. 

Голова Рівненської ОДА наголосив, що відтепер Олександр Коваль має величезну відповідальність. Адже Рівненський район займає площу однієї третини області, має 26 територіальних громад та найбільший за чисельністю населення.

Олександр Коваль, звертаючись до присутніх, висловив сподівання на конструктивну співпрацю. 

«Співпраця із органами місцевого самоврядування для мене в пріоритеті. Особливо це важливо в перехідний етап – коли громади починають отримувати більше повноважень. Тому налаштований до конструктиву, компромісів та спільного вирішення задач. Сподіваюсь, що минулий досвід у органах виконавчої влади та місцевого самоврядування допоможе втілити в життя важливі рішення для району», – звернувся до присутніх очільник району.

Нагадаємо, Олександр Коваль вже має досвід державного управління. Зокрема, у 2019-2020 роках очолював Костопільську РДА, а згодом працював на посаді першого заступника міського голови Костополя.

Побажав результативної роботи для очільника реформованої Рівненської РДА і перший заступник голови ОДА Сергій Подолін. 

«Усі чотири райони, що увійшли до складу нового – Рівненського – мають свої соціально-економічні успіхи: в культурі, економіці, соціальній політиці. Тому бажаю і далі розвивати усе найкраще, а з усіма негативними явищами успішно боротися», – наголосив Сергій Подолін.

До слова, Рівненський район за чисельністю найбільший. У нього увійшли Рівненський, а також Костопільський, Березнівський, Корецький, Гощанський, Острозький та Здолбунівський райони.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp