В Рівному проводять обшуки в судовій адміністрації та в працівників вказаної установи | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
25-01-2019  15:00
В Рівному проводять обшуки в судовій адміністрації та в працівників вказаної установи

СБУ, прокуратура та поліція провели обшуки у Територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в Рівненській області.

24.01.2019 на підставі санкціонованих дозволів суду працівниками прокуратури Рівненської області спільно із слідчими слідчого управління ГУНП в Рівненській області, за оперативного супроводу співробітників управління СБУ в Рівненській області, проведено обшуки в службових приміщеннях Територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області, а також в ряді інших житлових та нежитлових приміщеннях, які належать працівникам вказаної установи та суб’єктам підприємницької діяльності, що надавали послуги по обслуговуванню та забезпеченню роботи судів області. 

Зазначені слідчі дії проведено у межах досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України (розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовими особами службовим становищем).

На даний час тривають першочергові слідчі (розшукові) дії щодо встановлення усіх обставин вчинення кримінального правопорушення та винних посадових осіб.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
2м/с