Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

В Рівному відбулася конференція «Особистість на шляху до духовності: теорія, практика, пошук» (ФОТО) ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-01-2019  15:30
В Рівному відбулася конференція «Особистість на шляху до духовності: теорія, практика, пошук» (ФОТО)

Конференція «Особистість на шляху до духовності: теорія, практика, пошук» організована Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти

У залі Рівненського обласного наукового ліцею зібралося близько сотні учасників, які представляють міністерства, академії, інститути, управління, школи.

«Основні засади та цінності на які спирається сучасна освіта – духовність. Світогляд особистості завжди дуальний, як день та ніч, як вхід та вихід. Що закладемо на початках, так і будемо жити у старості. Бажаю, щоб ця розмова стала щирою та конструктивною, адже тема конференції сьогодні надважлива, особливо в часи реформ та зовнішньої агресії», – звернулася до присутніх ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Черній.

Зі сцени зачитували привітання та настанови від поважних науковців та керівників інститутів, зокрема від директора Інституту проблем виховання НАПН України Івана Беха та в.о. директора Інституту модернізації змісту освіти Юрія Завалевського.

«Колись ми мріяли про нову українську школу, а вже сьогодні першокласники навчаються по-новому, мотивуються кардинально іншими речами та цінностями. Я переконана, що освітній процес напряму залежить від духовності та гармонійності», – зазначила заступник начальника обласного управління освіти і науки Ольга Ладюк.

Працюватимуть освітяни впродовж дня. На трьох дискусійних платформах обговорюватимуть нове педагогічне мислення, практичні побудови виховання, толерантний освітній простір, педагогіку партнерства, християнську етику, національно-патріотичне виховання тощо.

Насамкінець, відбудеться дискусійне коло за напрямками роботи та поданими матеріалами учасників конференції та урочисте підписання меморандуму про співпрацю.

Повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДАКоментарі:

Поділитися:

Читайте також:23C°
2м/с