В Рівному закрили ще одну нелегальну АЗС | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
21-02-2019  10:45
В Рівному закрили ще одну нелегальну АЗС

З ліквідованої АЗС, що знаходилася по вулиці Гагаріна в м. Рівне, вилучено 16 тон неякісного пального та обладнання вартістю більш 1 мільйона гривень.

Працівники прокуратури Рівненської області спільно із співробітниками Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області припинили діяльність чергової нелегальної  автозаправної станції, яка функціонувала без відповідних дозвільних документів та з порушенням порядку реалізації підакцизних товарів.

Під час проведення 18.02.2019 на підставі ухвали суду обшуку за місцем розміщення вказаної АЗС вилучено із незаконного обігу понад 16 тон дизельного пального та бензину марки А-92 сумнівного походження, автозаправне обладнання, яке використовувалось для протиправної діяльності (колонка, лічильники, резервуари, шланги тощо), орієнтовною вартістю понад 1,1 млн гривень.

Зазначені слідчі дії проведено в межах досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Прокуратура Рівненської області спільно із органами Державної фіскальної служби області продовжує вживати заходи, спрямовані на виявлення та  припинення на території регіону незаконної діяльності автозаправних станцій і  автогазозаправних  пунктів.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-1C°
7м/с