22°

В цьому році місцеві бюджети Рівненщини отримали майже 667 мільйонів гривень єдиного податку

Як повідомили в Головному управлінні ДПС  у Рівненській області, за одинадцять   місяців 2020 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів області  667 млн. грн. єдиного податку.

За словами начальника податкової  служби області Віталія Чуя, в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року,  місцеві громади регіону додатково отримали 44,5 млн. грн. єдиного податку.

Юридичні  особи – спрощенці перерахували 93,6 млн. грн. єдиного податку. Частка сплаченого податку фізичних осіб – підприємців – 497,7 млн. грн., що  у загальній сумі надходжень, складає 75  відсотків. Сільськогосподарські товаровиробники  – платники єдиного податку 4 групи сплатили 75,4 млн. гривень.

 Як зазначив керівник податкової служби області Віталій Чуй, що збільшення надходжень до місцевих бюджетів забезпечено, в першу чергу, за рахунок сумлінної сплати податків, партнерським взаємовідносинам податкових органів області з представниками бізнесу та органами місцевого самоврядування.

Джерело: Вісті