26°

РадіоТРЕК, Радіо ТРЕК

В Україні найбільші мобільні оператори удвічі підвищать ціни на 2021 рік (ФОТО)

Мобільний оператор «Київстар» з 1 січня 2021 року підвищить вартість тарифних планів. Послуги компанії Vodafone виростуть у ціні з 28 грудня 2020 року.

Як повідомив на своєму сайті «Київстар», зміни стосуватимуться зокрема пакетів інтернет-послуг «Домашній інтернет», «Все разом» і «Київстар ТВ» (новина доповнена коментарем «Київстар»).

Як пише OBOZREVATEL, багатьом користувачам вже розіслали SMS із попередженнями, що ціни підвищуються. Приміром, деякі тарифні плани подорожчають удвічі.

Тариф «Безлім» замість 95 грн/міс. з нового року буде коштувати 175 грн. 

У пакет увійдуть необмежений інтернет, як мобільний, так і провідний. Плюс збільшений удвічі обсяг вихідних дзвінків і SMS – до 200 хвилин по Україні і 200 SMS.

{{2}}

З 1 січня зміни очікують і тих «контрактників», які користуються своїми тарифами три роки і більше. Оператор попередив, що їм потрібно встигнути змінити тариф на будь-який з актуальних до нового року. У зворотному випадку «Київстар» переведе їх автоматично.

Найдешевший постпейд-пакет – Smart (150 грн/міс., 12000 МБ, по 120 хвилин і SMS).

В компанії «Київстар» надали офіційний коментар з приводу підвищення тарифів.

«Ми переглядаємо умови декількох старих контрактних тарифів, які було запроваджено близько 3 років тому, і в яких весь цей час не змінювали умови. Ними користується обмежена кількість абонентів, приблизно 1,5%.


За ці роки абоненти почали використовувати у 3 рази більше мобільного інтернету, більше телефонувати на інші мережі та за кордон.


Тому ми запропонували абонентам актуальні тарифи, з більшим обсягом послуг. І навіть отримати 100% знижку на першу абонплату в деяких тарифах.


Мінімальна ціна контрактних тарифів починається зі 100 грн на місяць.


А для людей старшого віку ми запустили спеціальний тариф «Дзвінки для батьків» без інтернету, лише за 60 гривень», – йдеться в заяві.

{{3}}

Ціни мобільного оператора Vodafone також виростуть, сказано на сайті компанії. З 28 грудня Vodafone 4G Smart XS буде коштувати 45 грн в місяць замість 35 грн (1 ГБ, 100 хвилин по Україні).

На 20 грн збільшиться щомісячна абонплата і в інших пакетах. Наприклад, в Vodafone 4G Smart S – до 85 грн (5 ГБ, 200 хвилин) і в Vodafone 4G Smart M – до 130 грн (9 ГБ, 300 хвилин).

Багатьом користувачам вже надійшли повідомлення про зростання тарифів.

Джерело: Радіо Трек