6°

В Україні стався збій у роботі сервісів Google. Майже через годину вони знов починають працювати

В Україні та світі приблизно з 13:40 за Києвом не працювали сервіси Google, наразі вони відновлюють свою роботу. У чому причина збою — невідомо.
Збій розпочався приблизно із Gmail. Далі у частини користувачів перестали працювати й інші сервіси: Classroom, Google Drive, Документи, Карти, Зустрічі, Календар, у деяких користувачів також не працює YouTube. Водночас YouTube працює, якщо заходити на відеосервіс через вкладку «інкогніто».

Оновлено о 14:32: через майже годину сервіси поступово починають оживати: уже працюють Google Документи, пошта, зустрічі, YouTube.

Користувачі також повідомляли про проблеми у роботі розумних домашніх гаджетів, пов’язаних із Google Assistant. Журналісти The Verge перевірили, що розумний дисплей не може під’єднатися до розумного обігрівача.

Згідно з карткою, сервіси Google також зазнали збою у Польщі, Великій Британії, Італії, Іспанії, Франції, Бельгії, Німеччині, Данії, у США.

«Це безпрецедентний збій для системи, на яку припадає чи не найбільше трафіку та активності в Інтернеті», — пише спеціалізоване видання TechCrunch.

На офіційній сторінці команда YouTube написала, що знає про проблеми з сервісом і вивчає це.

«Ми повідомимо вас, як тільки дізнаємося більше», — пообіцяли в YouTube.

У Google також заявили, що знають про проблему й намагаються її розв’язати.

Користувачі в інтернеті уже починають виставляти меми, пов’язані зі збоєм. У Twitter найпопулярнішими хештегами стали Google та YouTubeDOWN, але помітно, що люди більше переживають через відеосервіс — хештег YouTubeDOWN використали понад 112 тисяч разів, а Google — 40 тисяч.

«Цей день настав. Навіть Google не знає, що сталося з Google», — пише один із користувачів.

Джерело: Громадське