14°

В Україні заговорили про легалізацію проституції після секс-скандалу у Раді

Нещодавно депутата від “Слуги народу” Богдана Яременка журналісти упіймали за перепискою із секс-працівницею, де він домовлявся про умови та оплату. Згодом він заявив, ніби просто спровокував журналістів і розмова була підставною, потім видалив першу заяву та просто вибачився перед дружиною, дітьми та колегами.

Після цього в мережі почалася активна дискусія про цей інцидент. Зокрема, деякі журналісти зауважили, що це могло би стати приводом для обговорення теми легалізації секс-індустрії, адже сама по собі вона все рівно нікуди не зникне.

До прикладу, головний редактор Цензор.нет Юрій Бутусов задався питанням, чи була дівчина зареєстрована як ФОП 1-шої групи.

 

Не оминув стороною ситуацію і ексдепутат Борислав Береза, який припустив, що наступним логічним кроком Яременка мало би стати подання законопроєкту про легалізацію проституції.

 

Колишня ж виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун опублікувала пост на своїй сторінці у Фейсбук про ризики і проблеми, які існують в секс-індустрії, поки вона заборонена. Вона повідомляє, що оціночна кількість працівників секс-індустрії в Україні складає близько 80 тисяч людей. А приклади декриміналізації чи повної легалізації цієї сфери в інших країнах показує, що кількість таких працівників не зростає, однак, вони стають більше захищеними.