В Здолбунівському центрі зайнятості стартував Тиждень права | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-12-2018  10:22
В Здолбунівському центрі зайнятості стартував Тиждень права

В Здолбунівському центрі зайнятості стартував Тиждень права до Дня прав людини. Працівники установи подготували тематичні заходи для різних категорій безробітних: від тих, що в пошуку, до тих, що ще навчаються. 

Розпочали Тиждень права з правового брейн-рингу “Я і мої права”. Учасниками події були учні другого курсу державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», які здобувають професію «слюсар з ремонту рухомого складу». Ведучі брейн-рингу –  начальник відділу активної підтримки безробітних Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус та в.о. начальника відділення Здолбунівського бюро правової допомоги Лілія Клічук. Ведучі підготували учасникам низку конкурсів правового характеру, під час яких діти продемонструвати свої знання з правознавства, вміння складати юридичні визначення та ребуси, працювати у групі, брати участь у дискусіях, чітко визначати порушення прав дитини.

Незалежним експертом на заході виступила провідний юрисконсульт Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Валентина Федорук, яка за результатами відповідей та завдань оголосила команду-переможця.

Повідомляє Здолбунівська районна адміністрація. 


Читайте також:



  • Курси перукаря рівне
12C°
4м/с