В Здолбунові оперативна група виявляла порушників карантину | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
19-03-2020  14:32
В Здолбунові оперативна група виявляла порушників карантину
Джерело: Здолбунів City

18 березня оперативною мобільною групою, до складу якої увійшли представники Здолбунівської РДА, Держпродспоживслужби, відділення поліції, було проінспектовано роботу значної частини суб’єктів господарювання, зокрема закладів громадського харчування, торговельного і побутового обслуговування населення на території міста Здолбунів.

В ході здійснення контролю суб’єктам господарювання та населенню було надано роз’яснення щодо неухильного виконання ними карантинних заходів з метою недопущення поширення на території Здолбунівського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, а у разі порушення – про їх відповідальність.

Більшість відвіданих обєктів за словами представників Здолбунівської РДА виконують умови карантину, проте здолбунівчани неодноразово повідомляють різними способами нашу редакцію про роботу ринків міста і навіть припускають, що це стало можливим через причетність певних посадових осіб районної влади до субєктів госопдарювання, які керують цими ринками. Вони припускають, що оперативна мобільна група може не проявити достатньої принциповості у відношенні цих субєктів госопдарювання. Хоча на нашу думку завтра цей процес має отримати своє законне русло, адже на кону людське життя і здоровя.

Станом на сьогодні, за повідомленням керівників оперативного районного штабу, осіб, у яких виявлено позитивний результат тесту в нашому районі немає. всі повідомлення, підозри, скарги опрацьовуються і перевіряються, люди направляються в медичні заклади, тестуються.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
1м/с