19°

погода у Рівному

ВАРАШ. На оновленому рингу спорткомплексу РАЕС – перший турнір з кікбоксингу

За підтримки адміністрації та профспілкового комітету Рівненської АЕС у спортивній залі боксу та кікбоксингу «Ринг» спорткомплексу «Ізотоп» управління соціальних об’єктів (УСО) РАЕС до Дня енергетика пройде перший відкритий турнір з кікбоксингу.

За словами Олександра Кравченка (на знімку), заслуженого тренера України з кікбоксингу спорткомплексу «Ізотоп», який 25 років свого життя присвятив спорту та вихованню здорового покоління серед населення міста-супутника Рівненської АЕС Вараш, організатори заходу ставили перед собою завдання продемонструвати та підвищити майстерність спортсменів-учасників: «Метою заходу є залучення населення міста-супутника та працівників Рівненської АЕС до активних занять спортом, популяризація здорового способу життя, зокрема й привернення уваги до кікбоксингу, як виду спорту. Змагання проходитимуть у форматі лайт-контакту (бої з істотним обмеженням щодо завдання ударів), відповідно до чинних правил всесвітньої організації любительського кікбоксингу ВТКА. В турнірі братимуть участь кікбоксери усіх вікових та вагових категорій різного рівня підготовки».

Для поліпшення умов тренувань боксерів й кікбоксерів, секція яких діє на РАЕС з кінця 70-х років, у будівлі боксерської зали спорткомплексу «Ізотоп» (УСО) РАЕС у липні було завершено поточні ремонтні роботи: оновлено покрівлю, замінено системи опалення й освітлення, проведено оздоблення та перепланування конструкції рингу, створено роздягальню і санвузол для жінок. Зокрема, створено санвузол для маломобільних груп населення. По периметру зали встановлено боксерський спортивний інвентар, закуплено й додатковий новий: боксерське взуття, рукавиці, м’ячі. Укладено нове спортивне покриття підлоги рингу «Татамі» для комфортних та зручних занять босоніж. Вікна покриті спеціальною сонцезахисною плівкою. У будівлі встановлено безпровідну локальну Інтернет-мережу Wi-Fi, яка доступна усім відвідувачам. З кінця серпня активні заняття з боксу та кікбоксингу проводяться в оновленій залі «Ринг».

Джерело: Голос України