22°

Вбивцею рівненського бізнесмена виявився мешканець Бармаків

Вчора, 21 грудня, на вулиці Льонокомбінатівська був застрелений у груди рівненський бізнесмен Едуард Патіс. Вбивцю вже затримали: ним виявився 31-річний мешканець села Бармаки.

Як повідомлялося раніше, вчора ввечері поблизу Льонокомбінату сталося вбивство. Прибувши на виклик, поліцейські встановили, що трагедія сталася біля кафе «Рюмочна». П’ятдесятирічний Едуард Патіс, який був власником магазину «Гастроном», в результаті конфлікту з мешканцем села Бармаки отримав вогнепальне поранення у груди. У поліції говорять, що шансів у Едуарда Патіса не було – вбивця стріляв з обрізу мисливської рушниці практично впритул.

Згідно порядку, який визначений у статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, підозрюваний був доставлений до ізолятору тимчасового тримання.

Останній допис у соцмережі Facebook Едуард Патіс зробив ще 13 грудня. Він написав: «Жити потрібно так, щоб кожен, хто з тобою спілкувався, потім шкодував, що ти не поруч».

Нагадаємо, що цього року Патіс Едуард Семенович приймав участь у місцевих виборах. Він балотувався у депутати Рівненської міської ради в окрузі №2 від політичної партії «Перемога Пальчевського».